Divadelní cenění kvůli Covidu-19 zrušeno

Vážení divadelní přátelé,

bohužel musíme naši listopadovou akci zrušit. Tentokrát Vám vaše diplomy pošleme poštou.

Co se týká oslav 30ti let VSVD, přesuneme je na nějaký reálný termín. Tzn., až pandemie poleví, opatření nebudou potřeba a naše životy se vrátí do původních kolejí.

Vážení divadelní přátelé,

je tu podzim a s ním i naše pravidelné slavnostní předání ocenění udělených na přehlídkách amatérského divadla Červený Kostelec, Miletínské divadelní jaro, Audimafor, Divadelní setkání a Orlická maska.

Rádi bychom vám předali ceny a čestná uznání za vaše umělecké výkony, dali vám divadelní dárek, popovídali o divadle i životě a také letos navíc oslavili 30 let od založení Volného sdružení východočeských divadelníků.

Cenění se uskuteční: v sobotu 7. listopadu 2020 od 13:00 v na Malé scéně v České Třebové

Časový harmonogram:

13:00 předávání cen

16:00 divadelní dárek

19:00 přípitek k 30letému výročí VSVD

20:00 volná zábava za hudebního doprovodu seskupení nChant Jazz

Přijďte si převzít své ceny, setkat se s přáteli, diskutovat, bavit se.

Jak se tam dostanete? Kozlovská ulice, od nádraží 7 minut chůze, parkoviště zdarma za Malou scénou a v přilehlých ulicích

Kde můžete přespat? Možnost zajištění ubytování na internátu SOŠ a VDA za cca 300 Kč/osoba. Členové VSVD mají nárok na dotaci ubytování na internátu ve výši 150,- Kč na osobu. Objednávky ubytování potvrďte nejpozději do 21. 9. 2020.

Potvrzení účasti a závazné objednávky ubytování na: info@vsvd.cz

Volné sdružení východočeských divadelníků, Česká Třebová, Kulturní centrum (pořadatel Národní přehlídky seniorského divadla), TRIARIUS se na Vás těší!

Autor: Kateřina Fikejzová Prouzová

Naše Cenění