Turnovský drahokam 2021

XXXI. TURNOVSKÝ DRAHOKAM

  • regionální loutkářská přehlídka pro Liberecký kraj a Český ráj s postupem na národní přehlídku Loutkářská Chrudim

Vážení a milí loutkáři, rok se s rokem sešel a blíží se další ročník loutkářské přehlídky Turnovský drahokam.

Přehlídka je dlouhodobě kladně hodnocena pracovníky Ministerstva kultury České republiky, Libereckého kraje i Města Turnov. Máme i mnoho spokojených ohlasů od diváků, loutkářů a porotců. Dovolujeme si vás proto oslovit s pozváním i letos.

Jako v předešlých letech jsme pro vás připravili příjemné prostředí turnovského divadla, drobné občerstvení, večerní posezení s porotci při večeři. pro ubytované i snídani.

Uhradíme vám i část nákladů na přepravu osob a materiálu (cestovné).

Povinností organizátora je oslovit co nejvíce souborů v regionu, které mají zájem se postupové přehlídky zúčastnit. Chceme však zachovat i původní záměr „Drahokamu“ neformální setkání loutkářů, které hodnotí pouze dětská divácká porota. Vítězný soubor obdrží putovní cenu dětského diváka Turnovský drahokam. Přehlídky se tedy mohou zúčastnit i soubory, které nechtějí být hodnoceny odbornou porotou nebo již vystupovaly na jiné přehlídce.

Pokud máte zájem se na naši přehlídku přihlásit, zašlete prosím vyplněnou návratku do 31. dubna 2021 zpět na uvedenou adresu. Případné dotazy vám zodpoví předseda spolku Petr Záruba.

  • termín konání: 5. června 2021
  • místo konání: Městské divadlo Turnov
  • pořadatel: LS Na Židli zapsaný spolek s finanční podporou Ministerstva kultury České republiky, Libereckého kraje a Města Turnov

ke stažení: PŘIHLÁŠKA

Těšíme se na vaši účast, s pozdravem LS Na Židli

Kontakt: Petr Záruba, sídliště Jana Patočky 1670, 511 01 TURNOV, e-mail: divadlo.nazidli@seznam.cz, tel. 732 617 134